Spread the love

Zmęczona staraniem się by sprostać ślubnym wymaganiom Twojej przyszłej teściowej czy reszty rodziny niezadowolonej z takiego czy innego miejsca przydzielonego im na sali weselnej? Skądś to znamy. Zrzuć z siebie odpowiedzialność i zatrudnij ślubnego coacha. Tak jak trener, udzieli Ci porad jak radzić sobie ze stresem, wyznaczać i osiągać cele związane z organizacją ślubu, czy być asertywnym wobec osób chcących mieć za duży wpływ na kształt Twojego wielkiego dnia. Poniżej pięć powodów dla których warto rozważyć zatrudnienie takiego wsparcia:

1. Będzie dbał o Twoje relacje rodzinne podczas procesu planowania ślubu. Wysłucha Twoich żalów, problemów, które powstały w trakcie przygotowań i podpowie Ci jak w konstruktywny sposób postawić na swoim, nie urażając uczuć innych. Stres ślubny może skutecznie nadszarpnąć Twoje dobre relacje rodzinne.

2. Będziesz czerpać większą radość ze ślubu. Trener ślubny pomoże ograniczyć stres tak, abyś mogła w pełni cieszyć się uroczystością, pozbywając się zbędnych trosk o detale.

3. Będziesz bardziej zorganizowana. Rozważ pomoc coacha jeżeli masz problemy z organizacją czasu. Każda panna młoda oprócz organizowania wesela ma jeszcze szereg innych obowiązków, z którymi musi sobie poradzić. Nie zapomnicie o obrączkach ślubnych. Pogodzenie pracy zawodowej z procesem przygotowania ślubu bywa ciężką sprawą. Trener udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek w jaki sposób pogodzić te sporne kwestie.

4. Dowiesz się czego tak właściwie chcesz, jak o to prosić i jak osiągać. Wiele panien młodych ma problemy z nieodpartą chęcią zadowolenia wszystkich gości ślubnych. Zapominają w tym wszystkim o sobie samej. Coach uświadomi nam, że ten dzień jest przede wszystkim dla pary, nie dla gości. Uświadomienie sobie czego tak naprawdę chcę jest niezwykle ważne w procesie organizowania ślubu, a także w przyszłym wspólnym życiu.

5. Pomoże Ci w relacjach z rodzicami/teściami. Jednym z najczęstszych problemów przyszłych panien młodych są ich nadmiernie narzucające lub angażujące się matki bądź teściowe. Innym problemem jest kwestia rozwiedzionych rodziców, będących w nowych związkach czy trudne relacje z rodzeństwem. Coach nauczy Cię jak komunikować się z bliskimi w tych trudnych sytuacjach,

6. Doradzi dobrego fryzjera, który zrobi fryzurę marzeń. Mieszkańców Trójmiasta zapraszamy do Salonu fryzjerskiego Veluto

Jeżeli spodziewasz się podobnych problemów, zastanów się nad proponowanym przez nas rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *