Trendy w podróżach poślubnych

Spread the love

Na Waszych palcach znaleźć można nowiuśkie obrączki ślubne czy dopiero oczekujecie nadejścia tego wielkiego dnia? Chcecie aby podróż poślubna zapadła Wam głęboko w pamięć? Nie możecie zdecydować się gdzie spędzić Wasz wyjątkowy miesiąc miodowy? Pamiętajcie, że podróż poślubna to wyjątkowa okazja, na której w miarę możliwości warto nie szczędzić pieniędzy. Przedstawiamy Wam najgorętsze trendy na spędzenie magicznej wycieczki z Twoim życiowym partnerem.

  1. Co powiecie na samochodowy eurotrip? Po ślubie zapakujcie się w auto, zabierzcie najpotrzebniejsze rzeczy i ruszcie przed siebie. Możecie w trakcie jednej podróży odwiedzić najaromatyczniejsze miasta w Europie: Pragę, Wenecję, Rzym czy Paryż. Zarezerwujcie sobie na tę wycieczkę trochę czasu by odwiedzić miejsca, do których zawsze marzyliście pojechać. Z pewnością taki wyjazd okaże się Waszą podróżą życia i spędzicie razem cudowny czas.
  2. Rejs oceaniczny lub rzeczny. Co prawda nie jest to bardzo popularne wśród polskich turystów dlatego tym bardziej zachęcamy do spróbowania. Obecnie standardy promów czy statków pasażerskich są naprawdę na wysokim poziomie i możecie spędzić uroczy czas zawijając do rozmaitych portów. Na wodzie natomiast możecie korzystać z atrakcji serwowanych przez załogę. Oczywiście jest to opcja dla tych, którzy nie chorują na chorobę morską!
  3. Wybierzcie egzotykę! Zdecydujcie się na trzytygodniowy wypad do Azji, Afryki czy Ameryki Południowej. Zrealizujcie swoją podróż marzeń – ekstremalny wyjazd, o którym będziecie latami opowiadać znajomym i dzieciom. Nie bójcie się wyruszyć na koniec Świata by poznać orientalne kultury, kuchnię i fantastycznych ludzi.

Jeżeli decydujecie się na podróż wymagającą nieco więcej organizacji postarajcie się załatwić wszelkie formalności (bilety, noclegi) odpowiednio wcześniej. Bookując bilety lotnicze z paromiesięcznym wyprzedzeniem możecie zakupić je w naprawdę dobrej cenie. Czasem jednak warto zdecydować się na spontaniczny wypad, bez planu, ale ważne że we dwoje.

1 Comment

  1. 19 października 2016 at 00:38

    Taki euro trip wydaje się być całkiem fajnym pomysłem. Aczkolwiek wiadomo, że wszystko zależy od pary młodej. Co lubią i jakie mają preferencje. Najważniejsze aby podróż jeszcze bardziej zbliżyła do siebie nowożeńców.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *