Co robić w wieczór panieński?

Spread the love

Oczywiście organizacja wieczoru panieńskiego nie należy do obowiązków przyszłej panny młodej, lecz świadkowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przedyskutować z nią jak ma wyglądać twój ostatni wieczór singielki. Teoretycznie świadkowa powinna znać cię na tyle, aby wiedzieć w jakiego typu rozrywkach mogłabyś gustować, lecz lepiej dmuchać na zimne i dać jej parę wskazówek. W ten sposób unikniecie niepotrzebnego rozczarowania z obu stron. Nic nie przychodzi ci do głowy? Przeczytaj nasze ulubione pomysły. Być może przypadną ci do gustu.

Wyjdźcie z domu. Mówiąc o wieczorze panieńskim zapewne macie w głowie grupę podpitych kobiet imprezujących w pubie czy dyskotece. Nic bardziej mylnego. Odejdzie od schematu i wybierzcie się na camping czy kajaki. Bądźcie kreatywne.

Śpiewajcie. Zdecydowałyście się zostać w domu? Umilcie sobie ten wieczór waszym prywatnym karaoke. Do tego przekąski, drinki i wyborowe towarzystwo najbliższych koleżanek.

Wieczór panieński w ciągu dnia. Kto powiedział, że wieczór panieński musi odbywać się tylko nocą. Jeżeli twój wieczór panieński ma być spędzony w gronie najbliższej żeńskiej części rodziny plus parę koleżanek, zorganizujcie piknik. Będzie to znakomity sposób na spędzenie czasu, a jego organizacja nie nastręczy wam za wielu problemów.

Sport. Zdecydujcie się na wspólną grę typu koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. Spędzicie czas na aktywnej zabawie i nie wykosztujecie się zbytnio.

Ciekawe pomysły na pierścionki zaręczynowe

Spędźcie czas na wodzie. Jeżeli mieszkacie niedaleko morza czy dużego jeziora możecie zorganizować rejs. Impreza na wodzie będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeżeli rejs odbywa się na morzu i dysponujecie trochę większym budżetem możecie wydłużyć go do dwóch a nawet trzech dni.

Impreza przez Skype. Jeżeli ciężko zebrać grupę koleżanek ze względu na różne miejsca zamieszkania zorganizujcie imprezę przez internet. Oczywiście lepiej byłoby się spotkać w realu. Ale jeśli to niemożliwe to w ten sposób możesz świętować z najbliższymi ci koleżankami.

Dla wielu osób proponowane przez nas pomysły mogą być zbyt nowatorskie. Dlatego zawsze możecie zorganizować tradycyjną domówkę i bawić się wyśmienicie w doborowym towarzystwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *